«Ліон» здобув четверту перемогу поспіль і наблизився до «Марселя»

«Ліон» здобув четверту перемогу поспіль і наблизився до «Марселя» | 19-27
«Ліон» переграв «Метц» (2:1) у 23 турі чемпіонату Франції.

Ліга 1, 23 тур

Метц – Ліон – 1:2

• Голи: Мікаутадзе, 13 – Ляказетт, 45+1, Бенрама, 61

Ліон набрав непогану форму, здобувши три перемоги поспіль у чемпіонаті. Це дозволило «ткачам» піднятися у турнірній таблиці.

Виїзний матч проти аутсайдера був хорошою можливістю Ліону додати ще три очки у свою скарбничку. Команда Саже контролювала м'яч, але пропустила на 13 хвилині контратаку, а Жорж Мікаутадзе не схибив, перекинувши Лопеша. Відігратися вдалося лише під кінець першого тайму Ліону. Ляказетт класно розібрався у штрафному майданчику і відправив м'яч у сітку воріт.

По перерві Ліон продовжив контролювати гру, але було важко створювати моменти. Гол вдалося забити на 61 хвилині. Саїд Бенрама оформив свій дебютний м'яч за «ткачів». Рефері зафіксував перемогу «ткачів» 2:1.

Ліон перебуває на 10 місці з 28 очками і на два пункти відстає від Марселя. Метц залишився на 17 сходинці з 17 балами.