Русин програв Кухаревичу. Відома оцінка ексфорварда «Динамо» за матч з «Свонсі»

Світовий футбол 24 Лютого, 22:56 233
Русин програв Кухаревичу. Відома оцінка ексфорварда «Динамо» за матч з «Свонсі» | 19-27
«Свонсі» здобув перемогу над «Сандерлендом» з рахунком 2:1.

Сьогодні, 24 лютого 2024 року, відбувся матч 34-го туру англійського Чемпіоншипу між «Сандерлендом» та «Свонсі». Перемогу з рахунком 2:1 здобула команда гостей.

«Свонсі» забезпечив комфортний для себе результат ще в першому таймі, коли дублем вистрілив бразилець Рональд. «Сандерленд» зусиллями Люка О'Ніна на 77-й хвилині відіграв один м'яч, але цього виявилося недостатньо, аби уникнути поразки.

Українським нападник «чорних котів» Назарій Русин провів на полі 72 хвилини та отримав від WhoScored оцінку 6.2. Його співвітчизник Микола Кухаревич, який також є форвардом, проте виступає за «Свонсі», просидів увесь матч на лаві для запасних.