«Динамо» U-19 впевненою перемогою поновлюють виступи в юнацькому чемпіонаті

Динамо Київ 25 Лютого, 13:23 395
«Динамо» U-19 впевненою перемогою поновлюють виступи в юнацькому чемпіонаті | 19-27
У рамках 18-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрічалося з харківським «Металістом 1925». Незважаючи на гостьовий статус для нашої команди, поєдинок пройшов у критому манежі клубної динамівської бази у Віті-Литовській.

Чемпіонат U19. 18-й тур

«Металіст 1925» – «Динамо» – 0:7

• Голи: Осипенко (10, 67), Кремчанін (24), Маткевич (28), Гусєв (45+1), Лобко (74, 79).
  • Нереалізований пенальті: Маткевич (90+1).

«Металіст 1925»: Гуменюк, Ткаченко, Цубін (Потапенко, 46), Збрицький (Гончаров, 70), Засовіцький, Кондратюк, Белицький (Салей, 87), Чернецький, Сабалаєв, Костиря (Пільганчук, 36), Король.

«Динамо»: Гудименко, Гусєв (Рибак, 46), Сизонюк (Третяк, 80), Захарченко, Котуха, Іщенко, Осипенко, Білий (Редушко, 69), Кремчанін (Пашко, 62), Маткевич, Пономаренко (Лобко, 69).

*****

Матч першого кола завершився розгромом суперників «біло-синіх» (7:0), так само не відчули особливих проблем динамівці й цього разу.

Рахунок було відкрито вже на 10-й хвилині. Осипенко обігрався у стінку з Кремчаніним та ідеальним за точністю ударом поклав м'яча точно в кут – 0:1.

Невдовзі «біло-синім» вдалося подвоїти свою перевагу. Пономаренко зачепився за м'яч попереду, притримав та вивів на ударну позицію Кремчаніна, а Дмитро не схибив – 0:2.

Минуло ще кілька хвилин, і рахунок став розгромним. Це Маткевич вдало зіграв на добиванні після сейву голкіпера й довів рахунок до розгромного – 0:3.

Перед самою перервою своє прізвище до авторів забитих м'ячів записав Гусєв. Фланговий оборонець підключився до атаки, прорвався до штрафного майданчика та невідпорно пробив повз воротаря – 0:4.

Варто зазначити, що дуже хотів забити найкращий бомбардир юнацького чемпіонату Пономаренко, однак цього дня Матвію не щастило. А от Осипенко у середині другого тайму оформив дубль, із другої спроби спрямувавши м'яча у ворота – 0:5.

На 69-й хвилині замість Пономаренка вийшов Лобко, і Віталію вистачило десяти хвилин, щоб оформити дубль. Спочатку форвард реалізував вихід віч-на-віч із воротарем, а згодом у швидкій атаці точно пробив із меж штрафного майданчика після пасу Маткевича – 0:7.

Але й на цьому ще було не все. На останній хвилині Котуху збили в чужому штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті, але третього дублю за день ми не побачили – Маткевич із 11-метрової позначки не зміг переграти воротаря.

У підсумку, 7:0 – динамівці впевненою перемогою поновлюють виступи в юнацькому чемпіонаті.