Владислав Кабаєв: «Михавко - молодець. Зіграв без страху в очах»

Динамо Київ 25 Лютого, 19:19 1417
Владислав Кабаєв: «Михавко - молодець. Зіграв без страху в очах» | 19-27
Хавбек «Динамо» Владислав Кабаєв прокоментував перемогу над «Металістом 1925».

Перемога завжди приносить позитив. Ми довго працювали, готувались. Трохи не за нашим сценарієм розпочалася гра, але ми не опустили руки та вірили у перемогу.

- Наскільки швидкий гол зіпсував ваші плани?

- Зіпсував. Це завжди удар трохи нижче за пояс. Але нічого страшного. Нам треба було забивати, вмикати другу швидкість і тиснути. Що ми зробили. Ми витримали психологічний удар, забили, а потім забили ще.

- Як вам удалося забити?

- У штрафному був сумбур. Я навіть не думав, одразу пробив на інтуїцію. Тренували це на зборах. Було багато ніг, думати не було часу. Пробив в один дотик. А там уже залетить чи ні. Цілився, потрапив – добре.

- Які корективи було внесено на другий тайм?

– Ми нічого не вносили. Ми добре готові фізично та не відходили від установки. Тиснули. Десь морально підсів «Металіст 1925». Тяжко забивати і відразу пропускати. ми не зупинялися ні на мить. Рахунок на табло. Це лише перший матч, попереду ще багато роботи. Готуватимемося до наступного суперника, щоб стати чемпіонами.

– Ви сьогодні грали на правому фланзі. Наскільки вам це зручно?

- Усі збори відіграв ліворуч, а сьогодні тренер сказав, що гратиму праворуч. Забив гол. проти «Руху» теж грав праворуч і забив. Для мене важливо грати за такий клуб як «Динамо» та отримувати задоволення.

- Наступна гра проти «Чорноморця». Це ваш рідний клуб.

- Якби грали в Одесі... А тут навіть не знаю. «Чорноморець» дав мені шлях у футбол, є якісь почуття, але я не можу сказати, що це буде якийсь принциповий матч. У нас зараз усі матчі є принциповими.

– Як вам дебют Михавко?

- Хлопець дуже добре провів цей матч. Не бачив жодного страху в його очах для його віку. Молодець. Сказав йому це особисто. Він багато грав на зборах. Дай Боже, у нього буде велике майбутнє у «Динамо».

- Чекаєте на вболівальників на трибунах?

- Звичайно. Хоча ми вже звикли грати без них. Коли граємо за кордоном, то не виходить докричатись до хлопців. Не чуєш тренера. Це зовсім інші емоції. Я бачив, що там мала квота, але це добре і для нас, і для людей.

– Сьогодні був перший офіційний матч після зборів. Чи було важко фізично?

- Наприкінці було трохи важкувато, але загалом нормально.