Лідера «Полісся» вивозили з поля у матчі УПЛ. Що сталося?

Футбол України 25 Лютого, 21:59 718
Лідера «Полісся» вивозили з поля у матчі УПЛ. Що сталося? | 19-27
25 лютого житомиряни зіграли внічию з львівським «Рухом» із рахунком 1:1 у 18-му турі.

25 лютого відбувся матч 18-го туру УПЛ між командами «Рух» Львів та «Полісся». Гра завершилась із рахунком 1:1.

21-річний вінгер гостей Бені Макуана з Конго вийшов у стартовому складі. На 12-й хвилині Бені віддав асист на Філіпа Будковського, який і відкрив рахунок у поєдинку.

У другому таймі Макуана отримав травму та був замінений на Дениса Ндукве. Самотужки Макуана не зумів залишити поле, його вивозив із поля медичний штаб «Полісся».

Колишній працівник медичного відділу ФК «Рух» Дмитро Бабелюк прокоментував травму Бені Макуана:

«Бені Макуана пошкодив м'язи задньої поверхні стегна.

Механізм травми досить типовий для цієї ділянки – активне прискорення з подальшою перенапругою волокон і, як наслідок, розривом.

Гравець одразу відчув і локалізував місце болю. Залишати поле самостійно навіть не пробував, тому медична служба клубу скористалася медичним автомобілем.

Традиційно така травма потребує щонайменше трьох тижнів відновлення. У разі складнішого ступеня травми цей період може бути довшим.

Якщо ж бачимо таку яскраву реакцію гравця на травму, то на МРТ слід відразу дивитися чи не пошкоджене сухожилля і чи воно не потребуватиме операції. До речі, такий сценарій найбільш небажаний і передбачає понад півроку відновлення.

Очікуємо на офіційну інформацію від клубу, але прогнозую, що буде типова травма задньої та паузу від футболу на 4-6 тижнів», – написав Бабелюк.

ФОТО. Лідера Полісся вивозили з поля у матчі УПЛ. Що сталося?