Динамо Київ 26 Лютого, 10:54 516
В’ячеслав Заховайло: «Щойно «Динамо» стало грати швидше, «Металіст 1925» посипався» | 19-27
Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло у своєму Facebook поділився враженнями від матчу між «Металістом 1925» та «Динамо» (2:4).
«Старт весняної частини завжди цікавий. Вболівальники скучили... Ну а фахівці намагаються придивитися до змін в ігровому стилі та новачків у командах.

Драматургія матчу була присутня. Гол Гармаша тому доказ. Майстерність Дениса, як кажуть футболісти, не прокуриш і не проп’єш.

Те, що Віктор Скрипник не боягуз і не грає в окопний футбол, не потребує доказів. «Металіст 1925» після забитого не сів у глуху оборону, продовжував свій футбол. Спасибі, вболівальники отримали шоу і багато забитих голів.

«Динамо» почало з пізнім запалюванням. Адаптувалися кияни тільки до тридцятої хвилини. Була пара спірних моментів із суддівськими рішеннями. Ну, це нехай розберуть фахівці в арбітражі.

Разом. «Металіст 1925» просів у центрі поля, був брак у технічному виконанні. Що дало можливість «Динамо» проводити швидкі атаки. І подарунками таки скористалися.

До тридцятої хвилини «Динамо», стало грати швидше на м’ячі і «Металіст 1925» посипався. Але продовжував наполегливо гнути свою лінію. Побажаю Скрипнику якісного підсилення в опорній зоні. У команди є стиль.

Про «Динамо» говорити і робити висновки поки не буду, почекаю наступної гри. Питання є. Але треба придивитися...

Окреме спасибі організатором трансляції. Подивився гру за кордоном.
Усім добра. З перемогою всіх киян!», — написав Заховайло.