Динамо Київ 26 Лютого, 13:30 692
«Ми цим скористалися», - Буяльський назвав вирішальні фактори перемоги над «Металістом 1925» | 19-27
31-річний капітан киян в ефірі Football Hub прокоментував перемогу над «Металістом 1925» (2:4).
— Кожна перемога дає позитивні емоції. Три очки, на даний час, дуже важливі. Ми набираємо форму - це перша офіційна гра в цьому сезоні, ми її розберемо і зробимо висновки.

Команда суперника добре оборонялася в першому таймі. Коли ти добре обороняєшся, то ти тратиш більше сил, ніж коли працюєш з м'ячем. Тому, ви бачили, що в другому таймі в гравців «Металіста 1925» були судоми, з'являлися розриви, вони не встигали і ми цим, можна сказати, скористалися.