«Я б не сказав, що наша поразка від «Динамо» по грі», — воротар «Металіста 1925»

Динамо Київ 26 Лютого, 16:51 273
«Я б не сказав, що наша поразка від «Динамо» по грі», — воротар «Металіста 1925» | 19-27
Воротар харківського «Металіста 1925» Олег Мозіль підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з київським «Динамо» (2:4) у 18-му турі чемпіонату України, який відбувся вчора в столиці.

— Київське «Динамо» — дуже хороший суперник. Ми хотіли здобути позитивний результат, але, десь нам забракло фарту, десь ми підсіли наприкінці першого тайму. Гадаю, надалі, ми будемо покращувати свою гру.

— Уже на 5-й хвилині Денис Гармаш відкрив рахунок у матчі, і динамівці кинулися відіграватися. Тобі доводилося багато виручати партнерів?

— Не сказав би, що наш суперник багато створив біля наших воріт. Так, два моменти динамівці мали в першому таймі.

— «Металіст 1925» програв у справі?

— Я б не сказав, що по грі. Зрозуміло, що ми діяли від оборони, але ми змогли забити два м’ячі. Проти «Динамо» це чимало. Надалі, я вважаю, нам потрібно налагодити гру в обороні.

— У грудні ви зустрічалися на цьому ж стадіоні з «Динамо», і ваш суперник виграв із таким же рахунком 4:2. Які відмінності у вашій грі були сьогодні порівняно з тим матчем?

— Зараз ми грали більш агресивно.

— Якщо згадувати контрольні ігри харківського «Металіста 1925» в Іспанії і цей офіційний поєдинок, чи є велика різниця в якості гри вашої команди?

— На зборах ми намагалися грати першим номером. Сьогодні ж, після забитого м’яча, ми стали грати більше від оборони. Якби рахунок довго був би не відкритий, то ми б, упевнений, більше б атакували. І моментів ми могли створити побільше біля воріт противника.