Світовий футбол 27 Лютого, 10:04 3714
«Переоцінений гравець»: контрастна реакція іспанських фанатів на останню гру Циганкова і Довбика у Ла Лізі | 19-27
Вболівальники каталонської «Жирони» прокоментували гру українських легіонерів Артема Довбика та Віктора Циганкова в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії проти Райо Вальєкано (3:0).

У понеділок, 26 лютого, Жирона розгромила Райо Вальєкано (3:0) у матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії.

Також у поєдинку взяли участь два українські легіонери каталонського клубу – нападник Артем Довбик, що провів на полі 73 хвилини та півзахисник Віктор Циганков, який відзначився забитим м'ячем та пішов з поля на 89-й хвилині гри.

Фанати Жирони і інші іспанські вболівальники висловили своє розчарування з приводу гри 26-річного форварда, який не забиває вже протягом чотирьох матчів чемпіонату Іспанії.

JoseCarrasco_98: «Це не наш Довбик...».

Alvaro___sg: «На мою думку, він переоцінений гравець».

Vicenssrm14: «Цей Довбик надійшов у продаж».

Gaby_Malaga89: «Тепер це справжній Довбик».

IHerraizFdez: «Це був не найкращий день Довбика...».

FilipFlyer: «Я очікував більшого від Довбика, він дійсно міг забити кілька голів».

Водночас Циганков, який забив у другому матчі поспіль, отримав схвальні відгуки від уболівальників.

SebasDecker: «Циганков з внутрішньої сторони надавав сенс кожній атаці».

Zafrggx: «Савіньо та Циганков – найкращі вінгери, які, без сумніву, грали за Жирону».

alexdelmas10: «Я б сказав, що Циганков футболіст з великої літери! Найвищий рівень!».

Victor_Petruzzi: «Циганков повернув Жирону на друге місце в Ла Лізі».

DaareToZlaataan: «Який хороший Циганков, коли діє з глибини».