«Враження, що раніше я був на заробітках»: екскапітан «Динамо» здивував клубом, в якому він кайфував від футболу

Динамо Київ 27 Лютого, 12:01 1347
«Враження, що раніше я був на заробітках»: екскапітан «Динамо» здивував клубом, в якому він кайфував від футболу | 19-27
Колишній захисник та капітан київського «Динамо» Микола Морозюк пригадав найкращі періоди своєї кар'єри, назвавши клуб, у якому він по справжньому отримував задоволення.

Ексзахисник збірної України (2010-2017) Микола Морозюк зізнався, що вважає період своєї гри за донецький Металург (2010-2015) одним з найкращих з погляду отримання задоволення від футболу.

«Футболом я вже прокайфував, якби це дико не звучало... У Металурзі був такий період частково. Мені самому подобалася ідея, філософія клубу. Така міні Барселона в Україні, комбінаційний футбол...

І там який би тренер не приходив було одне й те саме. Це керівникам та президенту подобався такий футбол».

Також Морозюк розповів, що йому було цікаво працювати у київському Динамо, яке очолював Сергій Ребров.

«Потім в Динамо був при Реброві. Там в новинку було багато речей, де домінуючий футбол, де є ідея, і ти чомусь навчаєшся».

Однак по-справжньому Микола кайфував від футболу під час своєї оренди в турецький Різеспор у другій частині сезону 2018/19.

«Але найкрутішим періодом були мої п'ять місяців у Туреччині. Тоді я по справжньому... Склалося таке враження, що раніше я був на роботі, на заробітках, а сюди приїхав і не можу усвідомити...», – розповів Морозюк для ютуб-каналу «Брутальний футбол».