«Звик робити інакше»: екс-зірка «Динамо» розкрив усі секрети про розлучення з Іриною Морозюк

Динамо Київ 28 Лютого, 12:35 429
«Звик робити інакше»: екс-зірка «Динамо» розкрив усі секрети про розлучення з Іриною Морозюк  | 19-27
Микола Морозюк розповів про деталі офіційного розриву стосунків з мамою своїх дітей.

Колишнє подружжя роз'їхалося по різних містах.

Ірина Морозюк зараз мешкає у Києві. Її колишній чоловік, екс-футболіст збірної України, працює у львівському Руху. Раніше Микола Морозюк виступав за київське Динамо, донецький Металург, турецький Різеспор, одеський Чорноморець і кіпрський Красава Іпсонас.

«Ми вже розлучені офіційно. Днів, напевно, 10. Може, два тижні. Подав документи, як приїхав в Україну. Усе зайняло часу місяців 3. Може, трохи більше», – розповів Микола Морозюк у розмові з Брутальним футболом.
Я не боровся. Друге розлучення. У мене такий принцип – я ніколи не борюся. Просто так-так-так – я пішов. Дуже багато хто мене не розуміє, як так. У мене таке бачення. Є купа історій у моїх друзів, але я звик трошки інакше вирішувати ці питання. Тому я озвучив, людину влаштовує, і все – до неї не повертаємося,
– зізнався екс-динамівець.

Микола Морозюк також без зайвих сумнівів відповів, чи планує одружуватися втретє: «Звичайно».

У жовтні 2019 року їхні шляхи вже розходилися, але це вперше батьки двох дітей розійшлися за офіційними документами. Ірина Морозюк зі сльозами на очах розповідала про перший розрив в одному з тодішніх інтерв'ю.

Він не знайде кращу за мене. Чи зраджував він мені? Думаю, так, зраджував. Як до цього ставлюся? Та ніяк. Я цього не відчувала, але допускаю це. Чи хотілося мені йому зрадити? Хотілося, але я не зраджувала. Я, до речі, вважаю брехнею розмови про те, що чоловіки полігамні, а жінки – ні. Я думаю, що жінки – більш полігамні. Але нам соціум нав'язує зворотнє, тому дівчата соромляться своєї полігамності, – розповідала Ірина.