«Майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати»: як Христина Шацьких опинилася між двох легенд «Динамо»

Динамо Київ 28 Лютого, 22:46 1389
«Майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати»: як Христина Шацьких опинилася між двох легенд «Динамо» | 19-27
​Христина Шацьких, донька легендарного бомбардира київського Динамо, вже давно прикувала до себе увагу.

Воно й не дивно, бо життям 21-річної красуні варто захоплюватись і надихатись. YeSport розповідає про неї більше.

Кар’єра і хобі, скромність і татуювання, ставлення до української мови

Христина ще з дитинства розвивалась всебічно: займалась акробатикою, гімнастикою, танцями, закінчила школу естрадного мистецтва, вміє грати на фортепіано і свого часу навіть виступала на відкритті ТРЦ у Києві. Шацьких проходила етап сліпих прослуховувань у проекті «Голос. Діти», проте не склалось. Як справжня доня свого зіркового батька, дівчинка не опустила руки і продовжила займатись вокалом, а через декілька місяців записала кавер на відому пісню Ріанни «Stay».

Кар’єру співачки вона, зрештою, так і залишила у дитинстві. Нещодавно Христина офіційно закінчила навчання у КНУ імені Тараса Шевченка, де здобула юридичну освіту. Наразі працює фотографом і у своїх роботах виливає всю пристрасть до мистецтва.

undefined

Шацьких просто обожнює свого песика Спіріта і каву на безлактозному молоці. Також дівчина має парочку татуювань, але з власного досвіду щиро рекомендує не робити цього у ранньому віці. Своє перше тату набила у п’ятнадцять років і згодом їй довелось його виводити. Словом, вважає, що такі вчинки мають бути обдуманими.

undefined

У соцмережах Христини Шацьких бачимо досить стримані фото без зайвої відвертості. Їй ніколи не подобались епатажні світлини і одного разу вона заявила, що не зустрічалась би із хлопцем, який є поціновувачем такого контенту, адже у дівчині повинна бути загадка. Також красуня активно веде канал у Телеграмі, де дозволяє шанувальникам трішки більше зазирнути у своє життя. Саме там вона показала свою кімнату у батьківському домі, наприклад. А ще приємно констатувати: попри те, що в жилах Христини тече узбецька кров, вона активно послуговується українською мовою.

undefined

undefined

Стосунки із Шапаренком – кохання чи дружба?

Одного дня інтернетом поширились фото, на яких Христина Шацьких склала компанію півзахиснику Динамо Миколі Шапаренку. Пара була помічена не тільки на трибунах за переглядом матчу, але й за вечерею у колі друзів.

undefined

У їхніх соціальних мережах ви не знайдете спільних світлин, проте ніхто з них не заперечує, що перебуває у стосунках. Та й у коментарях під постами вони не соромляться приділяти увагу одне одному. Також є фото, на якому у новорічну ніч Христина обіймає дружину Владислава Дубінчака, найкращого друга Шапаренка. Тож висновки робіть самі.

undefined

А Максим Шацьких прокоментував стосунки своєї молодшої доні так: «Дочка в мене вже доросла, це її життя, я їй довіряю, вона сама розбереться. А чи майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати. Час покаже і нехай все розповідають самі. Давайте цю тему відпустимо».

Фото Христини Шацьких – очей не відвести

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined