Світовий футбол 29 Лютого, 10:50 228
«Йому потрібен час»: Почеттіно розхвалив Мудрика після гола «Лідсу» і натякнув на його головну проблему  | 19-27
Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував гол Михайла Мудрика у ворота «Лідса» в рамках матчу 5-го раунду Кубка Англії (3:2).

Мудрик забив у ворота Лідса на 37-й хвилині з передачі Рахіма Стерлінга, зробивши рахунок матч 2:0. Український вінгер провів на полі майже всю гру і був замінений на 90+3-й хвилині. За словами Почеттіно, Михайлу потрібно навчитися відпрацьовувати в обороні.

«У Мудрика приголомшливий талант. Йому потрібно інтегрувати його в команду, а для цього потрібен час. І до речі це стосується не тільки Мудрика. Ви прекрасно знаєте, що на такому рівні потрібно вміти працювати як з м'ячем, так і без м'яча», – сказав Почеттіно в ефірі ITV.