«Мілевський більше не кєнт»: Алієв остаточно висловився про розрив стосунків з легендою «Динамо»

Динамо Київ 29 Лютого, 14:54 912
«Мілевський більше не кєнт»: Алієв остаточно висловився про розрив стосунків з легендою «Динамо» | 19-27
Колишній півзахисник київського «Динамо» Олександр Алієв відповів Артему Мілевському на звинувачення у тому, що він виніс у публічну площину його особисті проблеми.

– Олександре, ви вже читали відгук на ваш вчорашній ефір в Instagram Артема Мілевського?

– Ні. А що там?

– З-поміж іншого Мілевський назвав Вас «Хабаровський майстер» і взагалі, типу, не зрозумів до чого був вчорашній стрім.

– Ще вчора під час ефіру в Instagram я казав, прогнозував, що цю тему миттєво підхоплять журналісти. І почнуть мені дзвонити. От Ви й подзвонили. Знаєте, я ніколи не був «тряпкою». От Ви дивилися вчора мій ефір?

– Так. І спершу трошки завис і не повірив своїм вухам.

– Так от. Я ж там пояснив вже просто та дуже м’яко, що було. А чи захоче він (Мілевський) розповісти, як все було? Не знаю. Хай говорить. А не всі ці репліки в інтернеті (від Мілевського) я не звертаю уваги. От чесно – все рівно. Абсолютно. Можливо, з часом і Ігор Михайлович (Суркіс) розповість, що і як було. Моя совість чиста – я нікого не обманював і не брехав.

Знаєте, він (Мілевський) просто міг промовчати про ту ситуацію. Просто промовчати. А так… От мене ці слова і вибісили.

– Ще напередодні Ви чітко сказали, що Мілевський вже в бані. Тобто, ви заблокували його мобільний номер і, я так розумію, що і в інших месенджерах його профіль також. Чи не дзвонив Артем раптом з іншого номера?

– Ні. І більш того, я знову повторюсь, мені все рівно. Буде чи не буде він навіть намагатися мені подзвонити з іншого номера. Моє рішення остаточне.

Якщо людина невдячна, якщо він обрав собі півня якось цього (натяк на друга Мілевського, якого Артем називає Палич, – прим. В.Г.), то… Я, звісно, не дівчина, щоб мене обирати, але Мілевський вибрав свій шлях.

Як би там не було, я щиро радий, що, дякувати Богу, з ним все добре і він почувається нормально. Для мене це було найголовнішим. Я дійсно переживав за друга. Дуже переживав.

– Мілевський все ж друг?

– Раніше він був для мене другом. Раніше. Знаєте, я б міг стільки всього розказати, що… Однак, я не буду поливати брудом людину.

Я знаю, що я правий у цій ситуації. Мені не соромно ходити по вулиці.

– Отож, більше Артем не кєнт?

– Ні!