Циганик назвав гравців, які заслужили на виклик від Реброва до збірної України

Збірна України 29 Лютого, 15:58 1132
Циганик назвав гравців, які заслужили на виклик від Реброва до збірної України | 19-27
У збірній України будуть нові обличчя?

Ігор Циганик у ефірі програми Циганик LIVE поділився думкою щодо того, кого Сергій Ребров може викликати до національної команди.

«Бескоровайного, Сарапія можуть викликати в збірну України. Але знову ж таки, навряд чи вони зіграють проти Боснії. Я вже десь більше розумію, що на матчі Ліги націй буде викликати цих футболістів Сергій Ребров. Навіть можливо він зараз викличе, подивиться».

«12-го березня свої матчі зіграють Шахтар, Динамо та Дніпро-1 і потім футболісти поїдуть в збірну. Спочатку в збірна зустрінуться гравці з УПЛ, а потім почнуть доїжджати легіонери.

Можливо трохи більший склад вибере Сергій Ребров, щоби провести цей збір, щоби подивитися усіх футболістів ближче. Можливо будуть і ті прізвища, які для нас виявляться несподіваними.

Подивимося, як воно буде. Можливо Бескоровайний, можливо Сарапій, він так само заслужив виклик до національної збірної України, бо він стабільно грає в основі своєї команди, можливо Попов».

Нагадаємо, матч збірної України з Боснією і Герцеговиною відбудеться 21-го березня на виїзді. У випадку тріумфу команда Сергія Реброва гратиме 26-го березня з переможцем пари Ізраїль – Ісландія.