Шевченко вимагає від двох тренерів по максимуму – президент УАФ був категоричним

Збірна України 29 Лютого, 17:13 25485
Шевченко вимагає від двох тренерів по максимуму – президент УАФ був категоричним | 19-27
Очільник українського футболу Андрій Шевченко переконаний, що правильно поставлене завдання – це вже половина успіху.

Як стало відомо Sport24.ua, Андрій Шевченко озвучив перед Юрієм Морозом і Дмитром Михайленком чітке завдання – вихід збірних U-17 і U-19 на чемпіонати Європи.

Це має стати його першим серйозним досягненням на посаді президента УАФ.

Нагадаємо, Мороз у збірній U-17 став наступником Володимира Єзерського, який увійшов до тренерського штабу Мирона Маркевича у Карпатах, а Михайленко в U-19 замінив Олега Кузнєцова, з яким не продовжили контракт.

До слова, з Морозом на відбір поїде наставник молодіжної збірної України Унаї Мельгоса, який допомагатиме головному тренеру.

За результатами жеребкування еліт-раунду кваліфікації Євро-2024 збірна України U-17 потрапила до групи 4, де зіграє зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини. Господарем міні-турніру буде Греція, поєдинки квартету проходитимуть з 6 по 12 березня в місті Патри. У фінальну стадію вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.

Збірна України U-19 потрапили до групи 7, де побореться зі Швейцарією, Північною Македонією та Латвією. Матчі пройдуть з 20 по 26 березня у Скоп'є.