Динамо Київ 1 Березня, 16:20 751
Чемпіонат U19. «Динамо» розгромило «Чорноморець» і вийшло в одноосібні лідери юнацької УПЛ | 19-27
У матчі 19-го туру чемпіонату U-19 «Динамо» вдома перемогло «Чорноморець» (4:0).
  • Голи: Пономаренко, 35 (п.), Кремчанин, 49, Білий, 84, Гусєв, 88

Динамо продовжує трощити суперників у юнацькій УПЛ після повернення на друге коло. Витерши ноги про Металіст 1925 року у попередньому турі (7:0), кияни сьогодні зняли скальп із Чорноморця.

Одесити трималися 35 хвилин, але в одній із чергових атак суперника завалили Пономаренка у власному штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті. Сам винуватець чітко виконав вирок. Одразу після перерви Кремчанин майстерно замкнув простріл на дальню штангу, зробивши рахунок 2:0.

Наприкінці зустрічі Динамо забило ще двічі. Спочатку Білий закрутив з лінії штрафного майданчика у кут воріт, а через чотири хвилини Гусєв підправив сферу в сітку після удару від Осипенка.

У підсумку Динамо набрало 45 очок і очолило турнірну таблицю першості. Шахтар відстає на 2 пункти, але має дві гри у запасі. Третім із 39-ма балами йде СК Дніпро-1, у нього в резерві 1 поєдинок.