Футбол України 2 Березня, 11:11 185
«Вестерло» з Сидорчуком поступився конкуренту: відома оцінка українського хавбека в матчі чемпіонату Бельгії | 19-27
У поєдинку 28-го туру чемпіонату Бельгії «Вестерло» вдома програв «Шарлеруа» (0:1).

Чемпіонат Бельгії. 28-й тур, 1 березня

Вестерло – Шарлеруа – 0:1

• Гол: Парфе Гіагон, 65

Єдиний у матчі гол для гостей забив івуарійський хавбек Парфе Гіагон на 65 хвилині матчу.

Сидорчук провів на полі 81 хвилину, після чого був замінений. Український хавбек не вразив своєю грою та отримав від статистичного порталу Sofascore одну з найнижчих оцінок у своїй команді – 6.8. Нижче заробили тільки голкіпер (6.3) та нападник (6.7).

Незважаючи на поразку, «Вестерло» входить до топ-10 ліги, маючи в активі 29 очок після 28 матчів.