До матчу «Динамо» – «Чорноморець». Про гумор та одеську діаспору у «Динамо» або коли Ігорю Суркісу не потрібні бразильці

Динамо Київ 2 Березня, 15:04 284
До матчу «Динамо» – «Чорноморець». Про гумор та одеську діаспору у «Динамо» або коли Ігорю Суркісу не потрібні бразильці | 19-27
Одесити проти… одеських «моряків».

До одного з матчів 19-го туру УПЛ сьогодні прикута підвищена увага. Мова йде про поєдинок у Києві, де «Динамо» прийматиме одеський «Чорноморець». Інтерес до цього матчу пов’язаний відразу з кількома факторами, головним з яких є наявність у команді Олександра Шовковського «одеської діаспори». Відразу п’ятеро футболістів, які народилися на Одещині, нині є динамівцями – воротар Георгій Бущан, захисник Костянтин Вівчаренко, півзахисники Володимир Шепелєв, Владислав Кабаєв та нападник Владислав Супряга. А якщо зважати на всім відомий факт, що до цього списку через три місяці може приєднатися ще й універсал Максим Брагару з «Чорноморця», то «одеська діаспора» у «Динамо» матиме найбільше представництво серед інших клубів УПЛ.

Втім, не варто забувати, що у «Чорноморці» раніше грало і троє нинішніх динамівців – Крістіан Біловар, Олександр Андрієвський і Владислав Ванат, а колишній і нинішній президент «Динамо» Григорій та Ігор Суркіси є дітьми вихідців з Одеси (перший з них народився в Одесі).

До речі, нещодавно у facebook один із одеських вболівальників зробив дотепний допис: «Суркісу не потрібно купувати бразильців – у нього є одесити!».

А ось що сказав про «одеську тему» у «Динамо» Владислав Кабаєв у розмові з кореспондентом UA-Футбол.

- Так, у нас в команді дійсно багато одеситів. Виходить, що в Одесі гарна футбольна школа (усміхається). А влітку нас стане ще більше – у «Динамо» ще має приїхати Брагару.

- Ваша «одеська діаспора» часто разом поза футболом збирається?


- Не сказав би. Адже до старту весняної частини чемпіонату у нас був досить щільний графік, а ще раніше були важкі переїзди. Хоча коли є якийсь вільний час, то збираємось. І не обов’язково саме одеською компанією. Можемо й іншою, скажімо, десь на зборах посидіти в кафе і поспілкуватись. Та й у Києві, коли є час, теж. Ми, земляки, звичайно ж, підтримуємо спілкування – і стосовно Одеси, і стосовно рідної домівки. У всіх нас дуже теплі стосунки.

- А як щодо особливо почуття гумору, яким одесити вирізняються з-поміж інших людей?


- У нас в команді одесити часто гуморять - як-то Жора Бущан. Хоча можу сказати, що з гумором в Києві і так все гаразд - хлопці добре жартують.