Футбол України 2 Березня, 21:39 208
«Рух» мінімально обіграв «Колос» – гол на 3-й хвилині став вирішальним, ковалівці вперше програли вдома за пів року  | 19-27
Рух здобув мінімальну перемогу над Колосом у виїзному поєдинку 19-го туру УПЛ.

Не встиг матч розпочатись, а Рух повів у рахунку. Сич отримав передачу від Квасниці та з лінії штрафного пробив під дальню стійку. Олексій міг дуже швидко оформити дубль, але друга його спроба пролетіла вище воріт.

Моментів у грі було досить небагато, а гол на початку гри виявився єдиним у зустрічі. Цікаво, що Рух вперше переміг за 5 турів та ще й перервав серію без поразок Колоса на власному стаідоні – ковалівці не програвали вдома майже пів року.

Таким чином, Рух набрав 30 очок та залишився шостим, а Колос з 24 пунктами розташувався на восьмій сходинці.