СК «Дніпро-1» мінімально здолав «Оболонь» та піднявся на вершину УПЛ | 19-27
«Оболонь» зустрілася у поєдинку 19-го туру УПЛ з СК «Дніпро-1».

УПЛ, 19-й тур

Оболонь – СК Дніпро-1 – 0:1

Гол: Філіппов, 37

Обидві команди на старті весняної частини УПЛ розписали нічиї з однаковим рахунком 1:1. Оболонь обмінялася голами з Чорноморцем, а от дніпряни втратили очки з Минаєм.

Гості, які мають шанс поборотися за чемпіонство, мінімально переважали протягом усієї зустрічі. У першому таймі моменти в обох команд з'являлися після стандартів. Підопічні Максимова таки зуміли скористатися своїм на 36-й хвилині зустрічі: з ударом Сарапія голкіпер «пивоварів» впорався, а от добивання Філіппова парирувати не зміг.

По перерві моментів стало дещо менше. На 79-й хвилині Ківінда виконав непогану спробу, втім, після завершення епізоду зафіксували офсайд. До кінця зустрічі так і не вдалося змінити цифри на табло.

У підсумку СК Дніпро-1 мінімально здолав Оболонь на виїзді. Це дозволило «спортклубівцям» очолити турнірну таблицю чемпіонату України з 38 балами. Нижче розташувався Кривбас, який ще не зіграв матч 19-го туру УПЛ (37 балів) та Динамо, в якого у запасі 3 матчі (34).