Генінсон здивував вибором клубу, на який рівнятиметься «Колос» – чемпіонат не входить навіть у топ-10

Футбол України 3 Березня, 15:13 193
Генінсон здивував вибором клубу, на який рівнятиметься «Колос» – чемпіонат не входить навіть у топ-10 | 19-27
Віце-президент «Колоса» Володимир Генінсон розповів про свої плани на новій посаді.
«У Колос мене запросив Засуха. Це було дуже просто: один дзвіночок – і за декілька годин я був тут. На той момент я вже закінчив свою роботу в Чорноморці, тому це був дуже спокійний трансфер. Але з нашого боку ми відкрили ринок для трансферів менеджерів.

Щодо моїх обов'язків... Ми вже почали студію Kolos TV, двічі робили прямі включення. Ми будуємо свою студію Kolos TV на стадіоні.А щодо європейського розвитку... Ми будемо переймати досвід таких клубів як Мітьюлланд. Це невеликий регіон, який об'єднав навколо себе декілька великих сіл і вже грає в Лізі чемпіонів. Тобто, моя завдання – це розвиток клубу, європейські стандарти, перестановка, все, що входить до системи цього клубу, і після цього вихід до єврокубків.

До кадрової ситуації у Колосі я не матиму стосунку. Я буду займатися академією, усіма командами, окрім головної. Ми маємо спортивного директора (Віталій Лисицький, – прим.), який виконує дуже якісну роботу. Ви бачите: клуб перебуває у верхній частині турнірної таблиці. Тож це не мої справиу цій команді», – сказав Генінсон в ефірі УПЛ ТБ.