Володимир Шаран: «Поліграф — це вже занадто, вибачте. Давайте й футболістів тоді перевіряти, й тренерів

Футбол України 3 Березня, 15:25 146
Володимир Шаран: «Поліграф — це вже занадто, вибачте. Давайте й футболістів тоді перевіряти, й тренерів | 19-27
Відомий український тренер Володимир Шаран Володимир Шаран прокоментував заяву президента УАФ Андрія Шевченка про те, що тепер в Україні футбольних арбітрів перевірятимуть на поліграфі.

«Ну це вже занадто, вибачте мене. Це вже контроль. Давайте й футболістів тоді перевіряти, тренерів команд. Будемо приїжджати години три до гри і проходити всі детектор брехні.

Так що ні, це вже занадто грубо, я вважаю. Людський фактор, все одно, буде присутній. Помилка якась тай буде. Від цього нікуди не дінешся.

Але там є підстраховка VAR. Важливо, щоби там сиділи не молоді, а більш досвідчені арбітри. В цьому плані, щоби центральному десь могли допомогти, підказати. А якщо досвідчений сидить на VAR і каже молодому центральному, щоби той ішов дивитися монітор, а головний вже ухвалив рішення, то хай так і буде. Хіба якщо помилився точно, то тоді треба подивитися і упевнитися. Всякі випадки були і я це знаю. І в досвідчених, і молодих. І в Катерини Монзуль таке було. Але давайте вже пропустимо цей момент. Скажу так: залежить багато від людей на VAR теж», — наводить слова Шарана NV.