Драматична історія з пенальті. «Наполі» вирвав перемогу в «Ювентуса»

Світовий футбол 4 Березня, 10:19 169
Драматична історія з пенальті. «Наполі» вирвав перемогу в «Ювентуса» | 19-27
Джакомо Распадорі зумів добити м'яч після удару з точки від Віктора Осімхена.

Ввечері 3 березня відбувся матч 27-го туру італійської Серії А, в якому Наполі здолав Ювентус (2:1). Гра пройшла у Неаполі на стадіоні імені Дієго Марадони.

На гол Хвічі Кварацхелії, забитий у першому таймі, Стара Сіньора відповіла влучним ударом Федеріко К'єзи на 81-й хвилині.

За рахунку 1:1 на 88-й хвилині було призначено пенальті у ворота гостей. Джакомо Распадорі зумів добити м'яч після невдалого удару з точки від Віктора Осімхена. Суддя матчу в цьому епізоді порушень правил не знайшов.

Топ-10: Інтер (69), Ювентус (57), Мілан (56), Болонья (51), Рома (47), Аталанта (46), Наполі (43), Фіорентина (42), Лаціо (40), Торіно (37).