Динамо Київ 4 Березня, 12:16 1188
«Головне було забрати з команди Луческу»: журналіст прокоментував результати «Динамо» під керівництвом Шовковського | 19-27
Журналіст Сергій Болотніков в програмі KDK проаналізував матч «Динамо» - «Чорноморець» та висловив свою думку щодо роботи Олександра Шовоковського.
«Цього разу «Динамо» було трішки важче ніж з «Металістом 1925». «Чорноморець» вистояв у перші хвилини, вирівняв гру, але в кінці першого тайму пропустив, там був ляп від голкіпера Варакути і Шепелєв цим скористався. В другому таймі «Динамо» мало кілька моментів, але не забили, тому матч закінчився з таким мінімальним рахунком. У виправдання «Динамо», що вони не видали таку феєрію як в минулому матчі, можна привести те, що не було Буяльського, який травмувався і замість нього грав Шепелєв. Як оцінити гру Володимира? Він хоч і забив, але мені відчувалася різниця. Мені здається, що він не тягне і вже нічого не зміниться. Було дивно, чому вийшов він, а не Царенко, який багато на зборах відіграв на позиції Буяльського. У Шовковського шоста перемога в шести матчах, хоча він не зробив кардинальної перебудови, не вигадував велосипедів. Виявляється, що просто забрати Луческу і це має такий ефект для цього «Динамо». Луческу вів команду на дно, не в ту сторону, і його треба було зупинити. Шовоковський чи Гусєв очолить команду - це було друге питання. Головне було зупинити Луческу».

Також прокоментував результат гри «Динамо» - «Чорноморець» журналіст Андрій Сеньків.

«Це була заслужена перемога. «Динамо» точно створило більше моментів. Це не був крутий і швидкий матч як з «Металістом 1925». Не було домінації, була складна гра. Якби а нас були видання, які детально розбирають матчі, то хтось би розібрав роль Бадібанги. Він зазвичай грає вінгером, а в цьому матчі грав на позиції правого захисника і часто зміщався в трійку до центральних захисників. «Чорноморець» був не автобусний, але дуже обережний, порівняно з тим, який ми бачили в першому колі проти «Динамо» або в минулому сезоні. Не було пресингу по всьому полю, все було обережно. Було розуміння, що «Чорноморець» може не витримати цей рівень інтенсивності. Але «Динамо» попри обережність «Чорноморця» ці моменти вишкрябувало і створювало. Але це нормально, що ти не можеш в кожному матчі забивати по 4 голи. Такий матч приніс Григорчук. Я перед матчем думав, що рахунок буде 5:2 на користі «Динамо», якби Григорчук грав так як раніше, більш агресивно. Але він обрав щось інше і створив більше труднощів для «Динамо», але воно їх подолало. В Шовковського немає супертактики, є базові налаштування і підстройки під суперників. У команді є хороші виконавці. Головне було забрати з команди Луческу, токсичну людину, яка вже нічого хорошого команді не давала».