Світовий футбол 5 Березня, 10:53 103
«Дженоа» без Маліновського вжалила «Інтер», але програла – «нерадзуррі» відірвалися від «Ювентуса» на 15 очок | 19-27
У 27-му турі Серії А «Інтер» у домашньому поєдинку обіграв «Дженоа».

Серія А. 27-й тур

Інтер – Дженоа – 2:1

Голи: Асслані, 30, Санчес, 38 (п) – Васкес, 54

Український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський матч розпочав на лаві запасних. Його команда опиралася грізним господарям 30 хвилин, а тоді 21-річний албанський хавбек «нерадзуррі» Асллані відкрив рахунок.

Балканського гравця вивів на ударну позицію Алексіс Санчес – Асллані з меж штрафного розрядив гармату. За лічені хвилини підопічні Сімоне Індзагі наростили перевагу. Френдруп у підкаті зрубав Бареллу в карній зоні – арбітр Айрольді після перегляду VAR вказав на 11-метрову позначку. Вирок впевнено виконав Алексіс Санчес.

На старті другого тайму Дженоа вдалося показати зуби, відновивши інтригу в зустрічі. Після атаки Ретегі де Врей вибив м'яч, але на підбиранні опинився Хоан Васкес, який з ходу зарядив у нижній кут – 1:2. Невдовзі генуезці мали шанс відновити паритет, але гол Вітіньї скасували через офсайд.

Маліновський можливості проявити себе на полі так і не отримав, провівши весь поєдинок на лаві запасних.

У підсумку – 2:1. Інтер на вершині Серії А відривається від найближчого переслідувача (Ювентуса) вже на 15 очок. Натомість «грифони» розташувалися на 12-й позиції.