Збірна України U-17 стартувала з перемоги в еліт-раунді відбору Євро-2024

Збірна України 6 Березня, 18:36 366
Збірна України U-17 стартувала з перемоги в еліт-раунді відбору Євро-2024 | 19-27
​Юнацька збірна України обіграла однолітків з Греції у першому матчі відбору до чемпіонату Європи 2024.

Еліт-раунд відбору до Євро-2024, 1-й тур

Греція U-17 – Україна U-17 – 0:2

• Голи: Редушко, 75, Богданов, 80, (пен.)
  • Вилучення: Мокріс, 51 (Греція)

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

Нагадаємо, суперниками по групі «синьо-жовтих» в еліт-раунді є збірні Греції, Швейцарії та Словаччини.

Свій перший матч підопічні Юрія Мороза проводили проти господарів міні-турніру – греків. Старт вийшов успішним – Україна перемогла з рахунком 2:0. На 75-й хвилині динамівець Богдан Редушко з передачі Драгана відкрив рахунок, а пізніше Богданов реалізував пенальті.

У грі взяли участь четверо динамівців. Крім Редушка, який провів повний матч і відзначився переможним голом, у стартовому складі вийшли Дем’ян Третяк та Володимир Озимай (замінений на 89 хв), а Олексій Рибак з’явився на полі на 85-й хвилині. Крім них на турнір заявлений Павло Люсін.

Після першого туру Україна очолила групу. Свій наступний матч «синьо-жовті» проведуть 9 березня проти Швейцарії. Початок гри – о 14:00 за київським часом.