Михайло Співаковський: «У «Львові» Михавку дали характеристику, що він лідер. Але не той, який багато кричить і щось кидає в роздягальні, а такий, що говорить мало, але по ділу»

Динамо Київ 6 Березня, 22:27 562
Михайло Співаковський: «У «Львові» Михавку дали характеристику, що він лідер. Але не той, який багато кричить і щось кидає в роздягальні, а такий, що говорить мало, але по ділу» | 19-27
​Журналіст Михайло Співаковський в програмі «ТаТоТаке» проаналізував поєдинок «Динамо» та «Чорноморця» та розповів історію про захисника киян Тараса Михавка.
«Я говорив, що бачу лише один шанс для «Чорноморця» в грі з «Динамо» - це грати як він грав в минулому сезоні, максимально агресивно один в один, без простору і часу для суперника. «Чорноморець» саме так і грав. В цьому матчі візуально було набагато менше браку ніж в інших, м’яч добре тримався в обох команд. В якийсь момент «Чорноморець» вирівняв гру і мені шкода, не тільки як корінному одеситу, а і вболівальнику УПЛ, що в цьому матчі все вирішила помилка молодого воротаря Варакути. Якби не цей епізод, то було б цікаво, що зробило б «Динамо», які надздібності вони б показали, щоб проломити цей захист. У «Чорноморця» є проблеми зі створенням моментів, але вцілому організація гри значно покращилась.

Ще хочу сказати по Михавку. Я придивився до цього гравця і згадав, що в мене була розмова з представниками «Львову», коли вони прийшли дивитись на Крушинського в академію і побачили Михавка. Він дуже їм сподобався і йому дали характеристику, що він лідер, але не той, який багато кричить і щось кидає в роздягальні, а такий, що не дуже багато говорить, але говорить по ділу. І його слухають. Ми читали, що в Пономаренка були серйозні проблеми з адаптацією в динамівському колективі, то в Михавка такого не має бути. Він дуже хороший на м’ячі, ну мені так здається».