Екс-захисник збірної України з перемоги стартував у заокеанській Лізі чемпіонів

Світовий футбол 7 Березня, 12:03 241
Екс-захисник збірної України з перемоги стартував у заокеанській Лізі чемпіонів | 19-27
В 1/8 фіналу «Коламбус Крю», за який виступає українець Євген Чеберко, здолав «Динамо Х'юстон».

Кубок чемпіонів КОНКАКАФ (Пн. та Цн. Америка), 1/8 фіналу, перший матч

Динамо Х'юстон – Коламбус Крю – 0:1

• Гол: Карраскілья, 90+6 (аг.)

Чинний чемпіон МЛС зробив перший крок до чвертьфіналу Кубка КОНКАКАФ, мінімально обігравши Динамо Х'юстон.

Єдиний м'яч був забитий на останніх хвилинах матчу. Нападник Коламбуса Александру Мецан влучив у панамського хавбека господарів Карраскілью і влетів у дальній кут.

Український оборонець Євген Чеберко, який має в активі один матч за збірну України, провів на полі усі 90 хвилин. Захисник провів відмінний матч і отримав за свою гру високу оцінку від Sofascore – дії гравця оцінили в 7,3 бала.

Через тиждень, 13 березня, команди зійдуться у матчі-відповіді і вирішать, хто проб'ється у чвертьфінал. До слова, Кубок чемпіонів КОНКАКАФ – щорічний футбольний турнір, який проводиться серед найкращих клубів країн Північної і Центральної Америки та Карибського басейну. Є аналогом Ліги чемпіонів УЄФА.