Футбол України 7 Березня, 16:11 331
Автогол і втрачена перемога чемпіонів: в Казахстані відбулося «українське дербі» з чотирма відомими гравцями | 19-27
В рамках другого туру чемпіонату Казахстану внічию зіграли «Атирау» та «Ордабаси». В цьому матчі взяли участь одразу чотири українських футболісти.

Чемпіонат Казахстану. Другий тур.

Атирау – Ордабаси – 1:1

• Голи: Калдибеков (90+5') – Керимжанов (автогол – 66')

У середу, шостого березня, Атирау зіграв проти Ордабаси у матчі другого туру казахстанської Прем'єр-ліги. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

В цій зустрічі взяли участь чотири українські футболісти:

• Олександр Нойок (Атирау) – повний матч;
  • Ігор Пластун (Ордабаси) – повний матч;
  • Євген Макаренко (Ордабаси) – 81 зіграна хвилина;
  • Артем Бєсєдін (Ордабаси) – 75 зіграних хвилин.

Ордабаси підходив до цієї зустрічі в статусі діючого чемпіону Казахстану і майже до самого кінця підтверджував своє звання.

На 66-й хвилині Олжас Керимжанов вивів Ордабаси вперед, забивши автогол, однак вже у доданий до другого тайму час Ерсултан Калдибеков зрівняв рахунок, врятувавши для Атирау нічию.