Світовий футбол 7 Березня, 22:03 202
«Байєр» дивом врятувався від сенсаційної поразки, «Рома» познущалася з «Брайтона», гольове шоу «Ліверпуля» в матчі 1/8 ЛЄ | 19-27
Відбулися чергові матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Ліга Європи, 1/8 фіналу

Карабах – Байєр Леверкузен – 2:2

• Голи: Бензія, 26, Жуніньйо, 45+2 – Вірц, 70, Шик, 90+2

Байєр ледь врятувався у матчі з Карабахом. Німці у цьому сезоні продемонстрували вражаючу статистику. Клуб дійшов до весни, не програвши жодного офіційного матчу у всіх турнірах. Втім, Карабах з Азербайджану ледь не створив сенсацію. Ще в першому таймі господарям поля вдалося довести рахунок до 2:0. На 26-й хвилині відзначився Бензія, а потім Жуніньйо забив гол в роздягальню.

По перерві німці врешті схаменулися. На 70-й хвилині Вірцу вдалося відквитати м'яч, перекинувши м'яч через кіпера. Здавалося, що Байєр таки зазнає сенсаційної поразки, але вже в компенсований час Шик зрівняв рахунок. Тепер на клуби очікує матч-відповідь, який відбудеться 14-го лютого, о 22:00.

Рома – Брайтон – 4:0

• Голи: Дібала, 13, Лукаку, 43, Манчіні, 64, Крістанте, 68

Рома знищила англійський Брайтон. У першому таймі італійці забили двічі: спочатку відзначився Дибала, а потім і Лукаку вдалося переграти кіпера. Брайтон непогано контролював м'яч, але небезпеки не створював. По перерві «жовто-червоні» довели відрив до розгромного. Протягом декількох хвилин відзначитися змогли Манчіні та Крістанте – обидва з асистів Ель-Шараві. Проте все вирішиться через тиждень в Англії. Матч-відповідь відбудеться о 22:00.

Спарта – Ліверпуль – 1:5

• Голи: Бредлі, 46 (автогол) – Мак Аллістер, 6, Нуньєс, 25, 45+3, Діас, 53, Собослай, 90+4

Ліверпуль познущався з празької Спарти. Ще у дебютній 45-хвилинці англійці тричі забили у ворота опонентів. На 6-й хвилині Мак Аллістер відкрив рахунок, реалізувавши пенальті, а згодом Нуньєс оформив дубль. По перерві суперникам «червоних дияволів» таки вдалося відквитати м'яч і – кіпер Ліверпуля не впорався з рикошетом. Втім, до кінця зустрічі англійці забили ще двічі – відзначилися Діас та Сабослай. Чвертьфіналіст визначиться 14-го лютого, о 22:00.