Пресконференція Олександра Шовковського після гри з «Вересом»

Динамо Київ 7 Березня, 22:23 846
Пресконференція Олександра Шовковського після гри з «Вересом» | 19-27
Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський відповів на запитання представників ЗМІ на пресконференції після виїзного матчу з рівненським «Вересом», який завершився внічию 1:1:

- Неприємно втрачати очки на останніх секундах матчу. Сьогодні у наших гравців я побачив не таке бажання, на яке очікував. На жаль, ми не довели цю гру до перемоги, хоча і випустили наприкінці зустрічі захисників, адже розуміли, що суперник організує навалу на наші ворота, буде навантажувати нашу оборону. Мали спокійніше завершувати цю гру, але вже як є.

- Прокоментуйте заміни, чи згодні, що не вгадали, випустивши Беніто?

- Перемагає, програє та грає унічию вся команда, тому по особистостях нічого не буду казати. Сьогодні у нас була не велика лава запасних, і у середині поля небагато чого можна було змінити. Дискваліфікований Бражко, відновлюється Ярмоленко, не міг грати Буяльський, вибули Царенко та Супряга. Тому ми були обмежені у виборі. Але футболісти, які грали сьогодні, перебувають у команді, у нас є своє обличчя. Ми маємо грати впевненіше. На початку другого тайму ми м’яч контролювали, потім чомусь подарували ініціативу супернику, і дали можливість «Вересу» почувати себе більш розкуто. Повертаючись до замін, скажу, що хтось може вийти вдало, хтось – невдало. На жаль, на останніх хвилинах трапилося те, що трапилося.

- Чи переглядали ви момент з призначенням пенальті? Чи справедливим він був, на ваш погляд?

- Ні, не дивився, бо ще не було часу, тому не можу коментувати той епізод.

- «Динамо» забило першим, такою була настанова на гру? Чи планували потім тримати центр, фланги та діяти на контратаках?

- Думаю, немає жодного тренера, який би давав настанову пропустити першими. Ми все розуміли й казали гравцям. Але, хочу відверто сказати, що сьогодні ми не були схожими самі на себе, тому результат закономірний.