Голова КДК УАФ: «Затримка початку матчу є порушенням регламентних норм»

Футбол України 8 Березня, 00:02 255
Голова КДК УАФ: «Затримка початку матчу є порушенням регламентних норм» | 19-27
Голова КДК УАФ Віталій Наум прокоментував ситуацію зі штрафами за порушення регламентних норм:
«Згідно з матеріалами, отриманими від УПЛ, щодо порушень, які мали місце під час матчів 18-го та 19-го турів УПЛ, більшість із цих порушень – це затримка початку матчу. Зокрема, у 19-му турі 6 із 8 матчів розпочалися із затримкою.

Затримка початку матчу є порушенням регламентних норм. За це порушення передбачено санкцію – обов'язковий грошовий внесок від 5000 грн. Але в більшості випадків КДК УАФ урахував пом'якшуючі обставини, і штраф було зменшено.

З огляду на поширення окремими ЗМІ інформації з елементами маніпуляції, звертаю увагу, що команди зобов'язані дотримуватися зворотнього відліку часу до матчу (countdown) із докладним похвилинним планом та здійснювати всі передматчеві заходи відповідно до нього.

У свою чергу, прошу представників ЗМІ не маніпулювати інформацією щодо окремих рішень КДК УАФ, особливо тих, які стосуються участі в передматчевих заходах представників Сил оборони України. Адже саме завдяки нашим захисникам ми маємо можливість проводити футбольні матчі на території України».

На «Оболонь» та «Чорноморець» було накладено штраф, оскільки матч 18-го туру УПЛ розпочався із запізненням через символічний удар військового.