Легенда «Динамо» розсекретив ритуал Лобановського: що робив зірковий тренер перед матчами киян

Динамо Київ 8 Березня, 21:43 540
Легенда «Динамо» розсекретив ритуал Лобановського: що робив зірковий тренер перед матчами киян | 19-27
Легендарний півзахисник київського Динамо Володимир Безсонов розповів, що екснаставник біло-синіх Валерій Лобановський був дуже забобонною людиною.

Володимир Безсонов згадав, як Валерій Лобановський дуже передбачливий у день матчу, адже в нього був роками перевірений ритуал. Також ексфутболіст зазначив, що легендарний наставник любив задивлятися на лавру.

«Але прикмет і передматчевих ритуалів мав чимало. У день гри Лобановського можна було вирахувати по секундах. Куди піде, на що наступить, до кого зазирне, з якої ноги зробить крок у автобус... Коли дорогою з бази на стадіон проїжджали повз лавру, він щоразу не відриваючись дивився в її бік. Ніщо не могло змусити Васильовича в ті секунди відірвати від неї очі».

Також Безсонов розповів про неочікувану ситуацію, яка сталася із командою через Лобановського.

«До речі, 90-го перед чемпіонатом світу він несподівано повіз збірну до Сергієвого Посаду. Залучилися до духовності. А то перед тим, як їхати кудись на змагання – так одразу до мавзолею», – заявив Безсонов для Спортекспресу.
  • Володимир Безсонов виступав у складі київського Динамо з 1976 по 1990 рр.
  • У біло-синій футболці ексхавбек шість разів ставав чемпіоном СРСР та чотири рази виборював Кубок Радянського Союзу, а також здобував з Динамо Кубок Кубків УЄФА 1986 року.
  • Лобановський був головним тренером Динамо тричі (1973-1982, 1984-1990, 1997-2002) та виграв з киянами 31 трофей.
  • Легендарний український спеціаліст входить до рейтингів найкращих тренерів в історії за версією World Soccer, France Football, FourFourTwo та ESPN.

Читайте також