«Без резерву в матчі проти «Зорі» буде дуже важко», - блогер

Динамо Київ 9 Березня, 11:17 1240
«Без резерву в матчі проти «Зорі» буде дуже важко», - блогер | 19-27
Блогер та журналіст Михайло Смоловий про нічию київського «Динамо» проти «Вереса» (1:1).

Верес 1:1 Динамо

Графік xThreat (очікуваної загрози) та карта xThreat після 66 хвилини

Давайте підсумуємо. Говорити, що Верес затис Динамо віртуозним пресингом після 66 хвилини якось не надто серйозно. Хронологія:

⁃ з 1ʼ по 33ʼ хвилину Динамо володіло мʼячем 77.2% часу і мало перевагу в передачах у фінальній третині 76:21

⁃ з 67ʼ по 99ʼ хвилину Динамо володіло мʼячем вже лише 52.2% часу і вже Верес мав перевагу у передачах у фінальній третині 40:24

Очевидно чи не так? В час, коли зазвичай кияни отримували свіжу кров з лавки, пішов спад. Резерву немає, руйнується фаза транзиції, Динамо не може закріпитися з мʼячем на чужій половині.

⁃ 7 Кабаєв (100%)

Що кидається в очі? 7 неточних передач Михавка. От власне і відповідь. Молодий захисник в критичний момент матчу почав помилятися. Сюди додатково додаємо фактор втоми лівого флангу, щоб продовжувати якісний рух попереду для прийому передач та просування.

Чи можна говорити, що Михавко грав без бажання? Ні. Бажаю Тарасові лише усіляких гараздів. Але не вірю в те, що він мав менше бажання перемогти, ніж Верес видряпати очко! Не вірю! А от в менш інтенсивний рух попереду на його половині поля вірю. Тож для мене мотивація киян в цьому матчі не аргумент. Динамо потребувало свіжих ніг в півзахисті. Динамо не мало на лавці нікого. Фініш.

На Зорю повернеться Бражко, тож Андрієвський зможе вийти по ходу матчу. Треба питати, що із Царенком. Обіцяють Ярмоленка бодай вже в заявці. Вже щось. Без резерву зіграти у вівторок проти вертикальної Зорі буде дуже важко…

За хТhreat перевага за Динамо 1.1 проти 1.4.

Але якщо взяти лише відрізок матчу з 67ʼ по 99ʼ хвилину, то перевагу мав Верес - 0.6 проти 0.1.

З гри цілковита рівність - по 0.1 xThreat.

Тобто з 0.6 одразу 0.5 прийшли у Вересу зі стандартів. Контролюй мʼяч Динамо і надалі - цих стандартів подано б не було…