Збірна України 9 Березня, 16:01 362
Україна U-17 здобула другу перемогу в еліт-раунді відбору Євро-2024 – путівка до фінальної стадії практично в кишені | 19-27
Юнацька збірна України здобула чергову перемогу, розгромивши однолітків зі Швейцарії у матчі відбору до чемпіонату Європи.

Еліт-раунд відбору до Євро-2024, 2-й тур

Швейцарія U-17 – Україна U-17 – 0:3

• Голи: Богданов, 18, Степанов, 24 (п.), Бондар, 63

Після перемоги над Грецією (0:2) у першому турі підопічні Юрія Мороза підійшли до протистояння з однолітками зі Швейцарії у хорошому гуморі. Вже в середині тайму «синьо-жовті» вели з перевагою у два голи – відзначились два наших представники чемпіонату Німеччини. Форвард дрезденського Динамо Дмитро Богданов забив з гри (оформивши вже другий м'яч у відборі), а нападник Байєра Артем Степанов реалізував пенальті.

По перерві представник Руха Назар Бондар зробив рахунок непристойним, записавши до свого доробку гол + пас. Українці на класі довели гру до логічного завершення і, набравши 6 очок, продовжують очолювати групу.

Свій останній поєдинок у відборі «синьо-жовті» проведуть 12 березня матчем зі Словаччиною.