Футбол України 9 Березня, 17:40 243
«Олександрія» обіграла «Полісся» та здобула першу перемогу у 2024 році: команда Калитвинцева догравала в меншості | 19-27
У другому суботньому поєдинку 21-го туру української Прем’єр-ліги житомирське «Полісся «вдома програло «Олександрії» (1:2). Команда Юрія Калитвинцева не знає смаку перемог після зимової перерви.

Очний поєдинок між Полісся та Олександрією став вже третім побаченням між хлопцями Юрія Калитвинцева та Руслана Ротаня у поточному сезоні.

Житомиряни впевнено переграли олександрійців у матчі 3-го туру УПЛ (3:0) та здолали у поєдинку 1/4 фіналу Кубка України у серії пенальті.

Фаворитами «вовки» були і сьогодні, але у першому таймі куди краще виглядали гості, яких вивів вперед у рахунку своїм дебютним голом в УПЛ Микола Михайленко: він замкнув головою фланговий навіс Владислава Калитвинцева.

Перед самою перервою мав подвоювати перевагу Олександрії Артем Шулянський, але виручив антигерой минулого матчу Полісся Денис Бойко, який продемонстрував дива реакції, ногою відбивши здавалося б вже «мертвий» удар.

За нереалізацію моментів вже по переві Олександрію покарав Артем Козак, який чітко пробив з одинадцятиметрової позначки. Пенальті фолом на собі заробив Лукас Тейлор.

Здавалося б зараз «вовки», які відчули смак крові, тобто голу, почнуть шматувати свою здобич, але – ні.

Саме Олександрія вирвала перемогу. Олександр Бєляєв пошив у дурні половину захисників господарів та викотив на порожні ворота Шулянському, який забив другий гол своєї команди.