Шелаєв: «Втрати Степаненка та Циганкова для збірної не будуть критичними»

Збірна України 11 Березня, 11:40 249
Шелаєв: «Втрати Степаненка та Циганкова для збірної не будуть критичними» | 19-27
Експівзахисник збірної – про найближчий матч збірної.

13 березня національна збірна України розпочне в Іспанії етап підготовки до стикового матчу з футболістами Боснії і Герцеговини за право виступати в фінальній частині чемпіонату Європи.

Колишній гравець національної збірної України Олег Шелаєв ексклюзивно для Sport.ua поділився своїми думками щодо списку гравців, яких керманич Сергій Ребров викликав на збір:

- Передусім, слід зазначити, що це вибір головного тренера, який відповідає за результат. Хоча, мабуть, знайдуться фахівці, в яких по деяких позиціях будуть запитання. Для мене ж цей список був очікуваним. Адже вже давно було очевидно,що через пошкодження не зможе допомогти Тарас Степаненко, що йому доведеться шукати заміну. Інша справа – Віктор Циганков, який травмував коліно в останньому турі іспанського чемпіонату в матчі «Жирони» з «Осасуною». Його відсутність позначиться на атакуючому потенціалі головної команди країни, він добре взаємодіяв зі своїм одноклубником Артемом Довбиком.

Проте я не вважаю, що втрати Степаненка та Циганкова будуть визначальними, хоча й додадуть головного болю Сергію Реброву. Переконаний, що наставник зупинить свій вибір на виконавцях, які мінімізують відсутність травмованих. Багато залежатиме від того, які тактичні схеми буде взято на озброєння, від цього залежатиме хто зіграє на правому фланзі півзахисту: Олександр Зубков чи Олександр Караваєв, а на позиції опорника – Сергій Сидорчук чи Володимир Бражко. Зрештою, є й інші варіанти.

На мій погляд, все одно українці – фаворити в протистоянні з балканцями, тільки треба, щоб вони продемонстрували свої найкращі якості, – сказав Шелаєв.

Матч Боснія і Герцеговина – Україна пройде в Зениці 21 березня.