«Ніхто не очікував від нього такого фантастичного голу». В Англії оцінили гру Мудрика проти «Ньюкасла»

Світовий футбол 12 Березня, 10:25 137
«Ніхто не очікував від нього такого фантастичного голу». В Англії оцінили гру Мудрика проти «Ньюкасла» | 19-27
Український вінгер забив гол і отримав позитивні відгуки за свою гру.

Саме гол Михайла Мудрика став для “Челсі” переможним в непростому матчі з “Ньюкаслом” (3:2). Український вінгер з’явився на полі на 70-й хвилині, і згодом виконав вражаючий слалом до воріт гостей, забивши свій четвертий гол в АПЛ. Британська преса була вражена цієї демонстрацію класу від Мудрика.

Незважаючи на те, що він провів на полі менше 30 хвилин, від Evening Standard Мудрик вісім балів – більше тільки у Коула Палмера.

“Блискуче забив свій гол, продемонструвавши майстерність і холоднокровність у тому як обігрував гравців “Ньюкасла” і кіпера Дубравку. Важливий момент для українця, він був нестримний в контратаках”, – пише оглядач Ден Кілпатрік.

Football.london було вражене ще більше і від автора Боба Вінсента Мудрик отримав дев’ять балів, стільки ж, як і Палмер.

“Демонстрував свою швидкість і яскравість після виходу на поле. Ми і раніше знали, що він вміє діяти яскраво. Але ніхто, я підкреслюю – ніхто, не очікував, що буде далі. Фантастичний індивідуальний гол Мудрика дав “Челсі” перевагу в два м’ячі».

CBS Sports пише, що цей гол буде одним з найскравіших моментів Мудрика в його поки короткій кар’єрі в “Челсі”. “Приємний гол для вболівальників, які так часто бачили моменти, коли українець опинявся в глухому куті”.

“Чудовий гол, який підкреслює вибуховість таланту Мудрика”, – зауважує і Guardian.

Джеймі Каррагер в студії Sky Sports висловив сподівання, що Мудрик на цьому зупинятися не буде.

«Я радий, що він забив гол. Йому було важко, він молодий гравець, він опинився сам в Англії, і йому було непросто. Все було складніше, ніж очікувалось. Радий, що третій гол “Челсі” забив саме Мудрик. Рано чи пізно йому треба було щось показати і залишається сподіватись, що цей гол стане для нього тільки початком”, – сказав Каррагер.

Від SofaScore Мудрик отримав 7.8 балів, від Whoscored – 7.3.