Президент «Звягеля»: «Можливо, Шищенко поєднуватиме 2 роботи, як Лобановський»

Футбол України 12 Березня, 12:30 132
Президент «Звягеля»: «Можливо, Шищенко поєднуватиме 2 роботи, як Лобановський» | 19-27
Дмитро Костюк розповів про відхід головного тренера друголігової команди.

Президент друголігового «Звягеля» Дмитро Костюк прокоментував відхід головного тренера Сергія Шищенка в житомирське «Полісся».

– Пане Дмитре, буквально декілька годин тому Ви нам казали, що сподіваєтесь на, що Шищенко залишиться у ПФК «Звягель», але Буткевич вже оголосив про його призначення т.в.о. головного тренера «Полісся».

– Подивимось, як будуть далі розгортатися події. Шищенко поки що виконуючий обов’язки у «Поліссі» і я сподіваюсь, що він повернеться до нас. Хоча, знаючи Шищенка, він може виграти всі матчі у «Поліссі», і потім постане питання, щоб залишити його головним тренером. Це мій страх.

Я вангую, що найближчі матчі «Полісся» точно виграє, і питання, щоб залишити Шищенка, точно постане, а мені б хотілося, щоб він повернувся у «Звягель», бо нам треба виграти чемпіонат Другої ліги, а без нього буде важко.

– Що Ви сказали Шищенку перед його вояжем у «Полісся»?

– Я його благословив, адже він іде в УПЛ та «Полісся». Але сподіваюсь, що він повернеться до нас.

– Вам не прикро, що у вас вже вдруге посеред сезону забирають тренерів? Спочатку Максимова у «Дніпро-1», тепер – Шищенка в «Полісся».

– Жорстока історія, але це УПЛ. Я вважаю, що це хороша реклама для ПФК «Звягель», але нехай забирають краще гравців, щоб вони прославляли наш клуб, а тренери нам самим потрібні. Що стосується Шищенка, то тут складна історія: хочеться, щоб він і «Поліссю» допоміг, і був з нами.

Може, він буде, як Лобановський, і поєднуватиме дві роботи. З моральної точки зору ми не могли не відпустити Максимова і Шищенка в клуби УПЛ, які боряться за єврокубки. Я був би дивним президентом клубу Другої ліги, якби не відпустив тренерів в УПЛ. А «Полісся» – це взагалі наш братній клуб. Він – перший в області, а ПФК «Звягель» – другий. Якщо у майбутньому «Полісся» буде першим в УПЛ, а ми другими – це буде класно.