Ексворотар «Бенфіки» проанонсував гучний продаж Трубіна: названо двох світових зірок, якими може стати українець

Світовий футбол 12 Березня, 20:48 204
Ексворотар «Бенфіки» проанонсував гучний продаж Трубіна: названо двох світових зірок, якими може стати українець | 19-27
​Колишній голкіпер Бенфіки Елтон Лейте висловився стосовно потенціалу Анатолія Трубіна, згадавши двох світових зірок, які пройшли через лісабонський клуб.

Влітку 2023 року Анатолій Трубін перейшов з Шахтаря до Бенфіки та підписав контракт до 30 червня 2028-го, залишивши донеччанам 40% від прибутку з його майбутнього продажу.

І в Португалії вже почали говорити на тему відходу українського воротаря, якому пророкують шлях великого футболіста.

Ексголкіпер Бенфіки Елтон Лейте зробив комплімент Трубіну та спрогнозував його майбутнє.

«Я думаю, що він дуже хороший воротар, і в його віці, з тим досвідом, який він має на полі, ви можете побачити, що він голкіпер, який ще буде сильно рости і який матиме великий успіх у Європі.

Він робить чудову роботу, можливо, не в останній місяць, який був складнішим за інші через те, що вони пропустили більше голів, але він робить чудову роботу».

Лейте зазначає, що Анатолій може повторити шлях Едерсона або Яна Облака, які раніше виступали у складі «орлів».

«Я вважаю, що у нього є величезний потенціал, щоб протягом багатьох років залишатися у воротах Бенфіки, а потім бути новим Едерсоном, новим Облаком.

Він може стати воротарем, за яким приїде європейський клуб, заплатить багато мільйонів євро, візьме його, а Бенфіка заробить дуже багато. Без сумніву, він воротар з великою якістю», – приводить слова Елтона O Jogo з посиланням на Antena 1.
  • Наразі 33-річний Лейте виступає у складі турецького Антальяспору, з яким має контракт до літа 2024-го.
  • Трубін в нинішньому сезоні провів вже 37 матчів: 37 пропущених голів та 13 поєдинків «на нуль».
  • Облак був у Бенфіці з 2010-го по 2014 рр., після чого за 16 мільйонів євро перейшов до мадридського Атлетіко, де грає по сьогодні.
  • Едерсон перебрався до складу лісабонців у 2015 році, а вже у 2017-му його за 40 млн придбав Манчестер Сіті, з яким він має контракт 30 червня 2026-го.