Світовий футбол 12 Березня, 22:29 230
Мудрик обігнав найдорожчого футболіста «Манчестер Юнайтед»: українець обійшов британця за вдвічі менший час | 19-27
​Михайло Мудрик приніс Челсі перемогу над Ньюкаслом у матчі АПЛ. Завдяки своєму голу український футболіст обійшов за цим показником зірку Манчестер Юнайтед Маркуса Решфорда.

У понеділок, 11 березня, Челсі на своєму полі обіграв Ньюкасл із рахунком 3:2 у матчі 28-го туру чемпіонату Англії.

Український вінгер господарів Михайло Мудрик вийшов на поле у другому таймі та забив вирішальний гол у красивому стилі.

Цей гол став для зірки збірної України шостим в нинішньому сезоні за Челсі, що вже на один більше, ніж у зірки Манчестер Юнайтед Маркуса Решфорда, якщо не рахувати пенальті.

У англійця п'ять результативних ударів в цій кампанії за МЮ за 2491 зіграні хвилини. Мудрику на шість голів знадобилося всього 1254 хвилин.

Однак, якщо враховувати також м'ячі забиті з пенальті, у Решфорда їх сім.

• Зазначимо, що Маркус за версією порталу Transfermarkt є найдоржчим гравцем Манчестер Юнайтед з показником 75 мільйонів євро.
  • Вартістю Мудрика складає 40 млн, а його контракт з Челсі розрахований до 30 червня 2031 року.
  • Лондонці наразі посідають 11-те місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 39 балів;
  • 17 березня сині вдома зустрінуться з Лестером в рамках 1/4 фіналу Кубку Англії.