«А кого випускати?». Кабаєв прокоментував заміни Шовковського наприкінці матчу з «Вересом»

Динамо Київ 13 Березня, 10:36 1101
«А кого випускати?». Кабаєв прокоментував заміни Шовковського наприкінці матчу з «Вересом» | 19-27
Вінгер «Динамо» Владислав Кабаєв прокоментував, як команда відновлювалася після втраченої перемоги у компенсований час матчу з «Вересом» (1:1).

— Ми поверталися додому автобусом, зрозуміло, що було неприємно упускати перемогу. Настрій був не найкращий. Наступного дня ми зібралися на базі та поспілкувалися. Важливо, що ми всі обговорили та з позитивними емоціями готувалися до поєдинку із «Зорею». Заганяти себе не можна було після однієї невдачі. Не можна опускати голову, бо ми б і в «Зорі» не виграли. Усі матчі виграти дуже важко. Гадаю, що у Рівному ми не зіграли у свій футбол. Проти нас також грають якісні футболісти, які хочуть досягати успіху.

— У Рівному Олександр Шовковський випустив на заміну Дячука та Сироту і закінчувало гру «Динамо» із шістьма захисниками. Експерти не пригадують такого, щоб київське «Динамо» грало у шість захисників. Може, тому, і не вдалося здобути перемогу?

— А хто сказав, що не можна так робити? З «Вересом» я грав із травмою, також і сьогодні. У мене надрив м'язів, що приводить. Наш головний тренер бачив, що з «Вересом» я припускався багато помилок. Він і замінив мене наприкінці гри, як і Волошина.

А кого випускати? Ярмоленка у нас травмовано, Царенка, Буяльського та Супряги не було. Олександр Шовковський бачив, що суперник використав довгі передачі, граючи на своїх гравців лінії атаки. Він хотів випустити ще захисників, щоби виграти ту зустріч. Не пропусти ми гол тоді, ніхто б нічого не казав, – сказав Кабаєв.