«В «Зорі» критична сутуація — вона може повторити шлях «Дніпра» та «Львова», - Печорний закликає УАФ допомогти луганчанам уникнути банкротства

Динамо Київ 13 Березня, 13:01 701
«В «Зорі» критична сутуація — вона може повторити шлях «Дніпра» та «Львова», - Печорний закликає УАФ допомогти луганчанам уникнути банкротства  | 19-27
Голова Асоціації футболістів України Олег Печорний в коментарі 1927.kiev.ua розповів про складну ситуацію в луганській «Зорі».
— Спілкуюсь з футболістами «Зорі». Їм заборгували частину зарплати за нинішній рік та частину преміальних за минулий і 2024 рік. Через це деякі гравці не вийшли на матч із «Динамо». Наразі, ми вирішуємо, як діяти далі, бо ситуація в «Зорі» - критична. Вона може повторити шлях «Дніпра» і ФК «Львова», який є недавнім прикладом, та шлях інших клубів, які йдуть в забуття після завершення чемпіонату. Щоб не склалася така ситуація, це питання потрібно вирішувати оперативно і згідно закону.

«Зоря» - не остання команда в чемпіонаті. Тим паче, Луганська область перебуває під окупацією. Закликаю Андрія Шевченка та УАФ звернути увагу на цю ситуацію і посприяти вирішенню питання. Вже літом «Зоря» може стати банкротом.

Також, хотілося б сказати пану Геллеру, що за невиконання контрактних обов'язків очікує кримінальна відповідальність. Клуб повинен розрахуватися з футболістами.

Ситуація, як з футбольним клубом «Львів», «Зоря» Луганськ показує, що соціальний футболістів в УПЛ перебуває на нулі. Це дикість, далі просто дно. Такого не повинно бути в державі, яка йде в ЄС, тому, якщо УАФ не зверне увагу на соціальний захист футболістів в УПЛ, ми звертатимемось до УЄФА, ФІФА та ФІФпро. Розумію, близько матч збірної України проти Боснії та Герцоговини, але таку ситуацію, як із «Зорею», не можна просто так залишати.