Світовий футбол 14 Березня, 12:30 210
Українець, який пограв у Лізі Європи, знову забив у Польщі: відео переможного голу  | 19-27
У середу, 13 березня, відбулись не лише матчі Ліги чемпіонів. У цей день «Ракув» гостював на полі «Корони» у рамках 24-го туру польської Екстракляси сезону-2023/2024.

Гості здобули впевнену перемогу 0:2 завдяки двом швидким голам на старті поєдинку. Вже на 3-й хвилині Црнак розмочив нулі на табло та вивів Ракув уперед 0:1, пише 24 Канал.

Черговий гол українця

Однак вже через три хвилини Кочергін подвоїв перевагу гостей. Владислав розстріляв володіння Корони після передачі від Єбоа.

Відео голу Кочергіна у ворота Корони

Для українця цей гол став вже 7-м у поточному сезоні-2023/2024 за Ракув. Також Кочергін має у своєму активі 4 асисти у 41-му матчі.

Відзначимо, що Ракув втримав переможний рахунок, попри вилучення. На 69-й хвилині центрбек гостей Арсенич отримав другу жовту картку, яка перетворилась у червону та залишила команду у меншості.

Ракув переміг на виїзді Корону 0:2, а Кочергін відіграв весь поєдинок.

Клуб українця набрав після цієї звитяги вже 43 бали та замикає топ-3 турнірної таблиці Екстракляси. До першого та другого місць відставання лише у 2 очки.