У «Чорноморці» відреагували на втечу українського коуча за кордон

Футбол України 14 Березня, 13:39 254
У «Чорноморці» відреагували на втечу українського коуча за кордон | 19-27
Ігор Касьяненко не повернувся зі зборів та вирушив до Маямі, США.

Тренер з фізпідготовки одеського «Чорноморця» Ігор Касьяненко, який увійшов до тренерського штабу Романа Григорчука на початку 2022 року, не повернувся з командою зі зборів у Туреччині та втік до Маямі, США.

Пресслужба «Чорноморця» підтвердила цю інформацію.

«Один з представників «Чорноморця», що весь час провів з клубом на зборах, брав повноцінну участь в підготовчому процесі, не зʼявився в аеропорту міста Анталья, коли команда відлітала в аеропорт міста Кишинів. Мова йде про тренера з фізпідготовки Ігоря Касьяненка. Квиток на нього був придбаний, але в літаку на момент відправлення його не виявилося.

Міністерство молоді та спорту України про цей випадок проінформовано. До відома відповідальній структурі доведені всі подробиці. Керівництво клубу засуджує такий вчинок свого вже колишнього представника. Але вплинути на таке рішення можливості немає, хоча спроба адекватного діалогу з боку клубу була – у відповідь зіткнулися з непорядністю людини.

Проте клуб може вплинути на подальшу кар'єру втікача. Керівництво ФК «Чорноморець» ініціювало процес анулювання Касьяненку тренерської ліцензії. Той, хто обманув клуб, свого безпосереднього керівника, головного тренера команди, не має права залишатися у футболі. Ті, хто взяв Касьяненка на роботу, мають знати про його хист до зради», – йдеться у повідомленні клубу.