«Металург» розпадається. У команди мінус чотири гравці, на підході тренер

Футбол України 14 Березня, 20:10 168
«Металург» розпадається. У команди мінус чотири гравці, на підході тренер | 19-27
«Металург» зіткнувся з кадровими проблемами.

Як стало відомо Sport.ua, з різних причин в розпорядженні головного тренера першолігового «Металурга» із Запоріжжя Володимира Микитина залишилося дванадцять гравців, більшість з яких минулої осені виступали за вже розформовану другу клубну команду.

Сьогодні лави «Металурга» покинули ще чотири провідні футболісти: Сергій Басов, Богдан Сокол, Дмитро Піддубний та Сулейман Сейтхалілов.

За інформацією нашого джерела збирається припинити співпрацю з «Металургом» й головний тренер – Володимир Микитин, який багато зробив для становлення в Запоріжжі боєздатної команди.

Такі кардинальні кадрові пертурбації в грізному в недалекому минулому «Металургу» не можуть не турбувати. Зокрема, й досі не визначено, де 23 березня «металурги» прийматимуть в стартовому турі групи «Вибування» хустську команду. Спочатку йшлося про Горішні Плавні, тепер – про повернення до Умані, де запоріжці базувалися торік.

Все йде до того, що футболісти «Металурга», аби зекономити на проживанні й харчуванні вирушатимуть на Черкащину в день поєдинку, долаючи майже 500 кілометрів на автобусі. Хоча найбільше непокоїть хто ж виступатиме за «Металург» чи не зійде той достроково з дистанції.

Наразі «Металург» лідирує в групі «Вибування» Першої ліги, набравши 25 очок.