Збірна України в Марбельї розпочала підготовку до плей-оф відбору Євро-2024

Збірна України 14 Березня, 21:32 367
Збірна України в Марбельї розпочала підготовку до плей-оф відбору Євро-2024 | 19-27
Команда Реброва 21 березня зіграє півфінал проти боснійської збірної.

14 березня національна команда України розпочала тренувальний збір в іспанській Марбельї. Звідти збірна під керівництвом Сергія Реброва вирушить до Боснії і Герцеговини, щоб уже 21 березня зіграти перший матч за вихід на чемпіонат Європи.

Президент УАФ Андрій Шевченко розповів: «Попереду важливі матчі не тільки з футбольної точки зору. Зараз збірна – голос України в Європі, можливість нагадувати про нашу війну, про сміливість українського народу та необхідність міжнародної підтримки. Гарний приклад старшим колегам надала юнацька збірна U-17, яка вийшла на Євро-2024 два дні тому. Ми віримо в команду та бажаємо перемог!»

Головний тренер збірної Сергій Ребров: «Національна команда не збиралася майже чотири місяці. Тож для хлопців дуже важливо зустрітися і знову побачити один одного. А поки не приїдуть легіонери, для повноцінного тренувального процесу ми запросили шістьох футболістів молодіжки: Руслана Нещерета, Костянтина Вівчаренка, Назарія Волошина, Арсенія Батагова, Валентина Рубчинського та Олега Очеретька. Ми зробимо все можливе, щоб показати результат, на який чекає Україна».

Півфінальний матч плей-оф кваліфікації Євро-2024 Боснія і Герцеговина – Україна відбудеться 21 березня в місті Зениця й розпочнеться о 21:45 за Києвом.