«Зробимо все, що в наших силах»: Нещерет прокоментував виклик до національної збірної України

Збірна України 15 Березня, 09:56 354
«Зробимо все, що в наших силах»: Нещерет прокоментував виклик до національної збірної України | 19-27
Голкіпер молодіжної збірної України U-21 Руслан Нещерет, викликаний до першої національної команди до приїзду легіонерів, поділився враженнями від перебування в таборі команди Сергія Реброва.

- У вас є місія підготувати старших товаришів, зокрема й до матчу важливого з Боснією. Які відчуття? Хоч і неофіційний виклик, але будете працювати з хлопцями.

- Звичайно, приємно. До того потрібно йти, щоб потрапити в національну збірну. Зробимо все, що в наших силах, щоб підготувати хлопців до 1/2 фіналу. Побажаємо їм тільки перемоги і будемо вірити в те, що вони вийдуть на Євро-2024.

- Багато хлопців молодих, я говорю про зміну поколінь у збірній. Це не так, що ви приїхали в команду, де одні старші. Тобто немає такого дискомфорту, немов у молодіжку приїжджаєте.

- Так, зараз якось зміна покоління йде. Дуже багато молодих футболістів прогресують. Я вважаю, що це дуже добре, коли ти приїжджаєш, можеш якось поспілкуватися з молодими, відчути себе впевненіше, ніж коли будуть тільки, як кажуть, «старожили». Ти будеш до нього підходити і що ти йому скажеш? А з молодими якось у команді, перетинаєшся в деяких матчах, простіше.

- Ви з Бущаном цю частину зборів взагалі працюватимете вдвох, для вас усе звично. Майже як у «Динамо» зміниться тільки картинка.

- Тренувальна форма теж зміниться. Я вважаю, що все буде добре і будемо робити все, щоб допомогти хлопцям.

- Які твої враження від Боснії та Герцеговини? Кого ти знаєш? Напевно, Джеко?

- П'янич, Василь - воротар, який грав у «Зорі». Атлетична команда, насамперед. Думаю, що сильна фізично, але наша (команда) сильніша.

- Що, на твою думку, буде визначальним у цій грі?

- Психологія. Коли ти психологічно стійкий, у тебе більше можливостей, щоб домогтися успіху, - сказав Нещерет у коментарі YouTube-каналу УАФ.

Нагадаємо, півфінальний матч плей-офф кваліфікації Євро-2024 Боснія і Герцеговина - Україна відбудеться 21 березня в місті Зениця і розпочнеться о 21:45 за Києвом.