«Шахтарю» загрожує втрата найдорожчого форварда в історії клубу: відома команда з Європи може забрати зірку

Футбол України 15 Березня, 09:58 263
«Шахтарю» загрожує втрата найдорожчого форварда в історії клубу: відома команда з Європи може забрати зірку | 19-27
Зірка «Шахтаря» Лассіна Траоре може стати заміною супербомбардиру АЗ Вангелісу Павлідісу. У Європі повідомили важливу новину для донецького клубу.

Влітку 2024 року гранд нідерландського футболу АЗ Алкмар ймовірно буде вимушений продати свого нападника Вангеліса Павлідіса.

Найкращий бомбардир команди останніх сезонів має контракт до літа 2025-го. Саме через це грецька зірка може принести у бюджет АЗ близько 20 мільйонів євро.

Про це повідомило місцеве видання FootballTransfers, назвавши найбільш ймовірну заміну Павлідіса у Алкмарі – форвард Шахтаря Лассіна Траоре.

Зазначається, що у 2021 році донеччани заплатили Аяксу 10 мільйонів за Траоре, завдяки чому він став найдорожчим нападником в історії клубу, однак АЗ не дасть такі гроші.

За думкою джерела, яке посилається на свою формулу ETV, вартість переходу Лассіни до нідерландського клубу може скласти 6.8 млн євро.

Якщо АЗ віддасть Шахтарю цю сумму, Траоре стане другим найдорожчим футболістом в історії клубу – більше платили лише за Муніра Ель Хамдауї у 2007-му (7 млн).